KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Kanały i kształtki

Wentylacja pomieszczeń jest niezwykle ważna i powinno się o nią dbać w szczególny sposób w okresie zimowym. W trakcie, gdy wykorzystuje się domowe systemy ogrzewania należy pamiętać o tym, że może dojść do zanieczyszczenia powietrza trującym czadem i dlatego sprawna wentylacja jest tak ważna.

 

Szukając dobrego systemu wentylacyjnego warto zdecydować się na ANG z Krakowa, przedsiębiorstwo, które jest jednym z największych dostawców elementów wentylacyjnych w całym kraju. Pośród szerokiego asortymentu firmy znajdziecie Państwo między innymi perfekcyjnie wykonane kanały i kształtki, które gwarantują, że instalacja będzie odpowiednio szczelna a jednocześnie odprowadzać będzie wszystkie spaliny bezpośrednio do komina. Oferowane przez nas kanały i kształtki przygotowane są z myślą o różnych systemach wentylacyjnych. Dzięki temu wybierając nasze produkty, każdy może zagwarantować sobie przygotowanie dopasowanego systemu wentylacji. Nasze kanały i kształtki wykonane są z metalu o wyjątkowej wytrzymałości i odporności na ciepło. Dzięki temu niezależnie od warunków pracy wentylacji będą się one doskonale sprawować. Wśród poszczególnych produktów znajdziecie: kształtki spiralne, kanały elastyczne, kształtki z uszczelkami bądź bez, a także nowoczesne przepustnice i tłumiki.

 

Wybierając jeden z powyższych produktów ANG macie gwarancje sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania systemu wentylacyjnego, co jak wiadomo jest najważniejszą kwestią dla wszystkich, którzy konstruują wentylacje w swoim domu. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio