KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

O nas

Bogate doświadczenie jako klucz do sukcesu.

 

Firma ANG odznacza się wieloletnim doświadczeniem, które zaowocowało stabilną pozycją na polskim rynku. Dziś jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów oraz producentów elementów wentylacyjnych. W ofercie posiadamy produkty światowych producentów wentylacji. Ostatnio naszą propozycję rozszerzyliśmy o wentylacje dla domu i biura własnej produkcji. Rodzime produkty z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek, co spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych klientów.

 

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, dlatego od lat świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo nie tylko zakupić u nas produkty indywidualnie dopasowane do Państwo potrzeb. Nasz personel zadba o prawidłowy montaż oraz zapewni w pełni profesjonalne szkolenie, dotyczące obsługi urządzeń wentylacyjnych. W razie awarii elementów wentylacyjnych, do dyspozycji naszych klientów jest ekipa serwisowa, która zadba o to, by usterka została jak najszybciej zlokalizowana i usunięta. Usługi serwisowe świadczymy zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jego upływie.

 

Rozwój firmy to zadowolenie klientów.

 

Początkowo jednoosobowa firma, dziś stanowi prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Krakowie oraz niedaleko Katowic. Swoje usługi dostarczamy  do klientów na terenie całego kraju.

 

W planach posiadamy bezustanne rozwijanie naszych pomieszczeń produkcyjnych oraz magazynowych. Wierzymy, że nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm zaowocuje w przyszłości. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów. Rozwój firmy zaś pozwala na unowocześnienie metod produkcji oraz poszerzenie horyzontów, czego skutkiem są wytrzymałe, służące przez długie lata produkty wentylacyjne.

 

Nasz profesjonalny personel odpowie na wszystkie Państwa pytania. Jako specjaliści, staramy się każdorazowo podchodzić do zlecenia indywidualnie. Dokładnie badając potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dopasowujemy do ich wymagań produkt w pełni funkcjonalny i użyteczny przez długie lata. Wszystko to skutkuje zadowolenie naszych klientów, których grupa ciągle się powiększa.

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio