KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Bogaty asortyment firmy ANG wentylacje

Starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zadbaliśmy o bogactwo naszej oferty. Mając na względzie Państwa zapotrzebowanie oraz miejsce, w którym mają zostać zamontowane elementy wentylacyjne odpowiednio dopasowujemy produkty z naszej oferty.

 

W ofercie posiadamy popularne dziś wentylatory kanałowe, które idealnie nadają się zarówno do domu, jak i do obiektów użyteczności publicznej takiej jak sklepy, bary, pomieszczenia sanitarne i inne. Głównym zadaniem tego typu wentylacji jest wymiana powietrza, usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz roztoczy. Dlatego wentylatory kanałowe są szczególnie polecane osobom cierpiącym na alergie, które odczuwają dyskomfort przez niewidoczne gołym okiem roztocza. Wentylatory kanałowe nie wymagają częstych przeglądów, są wydajne i funkcjonalne. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń.

 

Doskonałą alternatywą wyżej opisanych urządzeń wentylacyjnych są wentylatory osiowe ścienne lub kanałowe. Przeznaczone do pracy ciągłej elementy wentylacyjne z powodzeniem oczyszczając powietrze. Cyrkulacja powietrza wywołana przez pracę wentylatorów sprawia, że funkcjonowanie w danym pomieszczeniu – w biurze, sklepie itp. - jest bardziej przyjemne i efektywne. Proponowane przez nas urządzenia są przystosowane do pracy zarówno w poziomie, jak i w pionie. Wyposażone są w silnik elektryczny. Klient może dokonać wyboru pod względem kolorystycznym z oferowanej przez nas palety barw.

 

W ofercie znajdziecie Państwo również wentylatory dachowe idealne do budynków przemysłowych, magazynów, hal sklepowych czy budynków gospodarczych. Urządzenia tego typu nie tylko oczyszczają powietrze, ale również stanowią o bezpieczeństwie w trakcie pożaru. Montowane na dachu pomieszczenia, wyposażone w dwa silniki pozwalają na sprawne usunięcie zanieczyszczonego powietrza. Do wyboru posiadamy różne wzory oraz wielkości urządzeń. Dostępnych jest również kilka wariantów kolorystycznych.

 

Firma ANG wentylacja zajmuje się również dystrybucją wentylatorów stricte przeznaczonych do budynków przemysłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wentylatory przeciwwybuchowe, oddymiające oraz chemoodporne. Tego typu urządzenia idealnie nadają się do usuwania gorącego dymu pożarowego, są odporne na chemiczne gazy, a szczególne zastosowanie znajdują w zakładach chemicznych, przemyśle paliwowym oraz laboratoriach.

 

Dzięki naszej bogatej ofercie jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do Państwa potrzeb. Służymy Państwu pomocą w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń wentylacyjnych do Państwa domu lub firmy. Dostarczamy Państwu niezbędne informacje na temat parametrów technicznych oraz zastosowania poszczególnych wentylatorów. Dzięki bogatej ofercie dotyczącej kształtów i kolorów oferowanych przez nas urządzeń nasi klienci mogą bez problemu dopasować wentylator do pomieszczenia, w którym docelowo ma się znajdować. Oferowane urządzenie może być dyskretne i nierzucające się w oczy, może stanowić element dekoracyjny, a w przemyśle będzie niezawodnie spełniać swoje funkcje.

 

Zapraszamy do przeczytania informacji o wentylatorach:

- wentylatory kanałowe

- wentylatory osiowe ścienne

wentylatory osiowe kanałowe

- wentylatory przeciwwybuchowe

- wentylatory oddymiające

- wentylatory dachowe

- wentylatory chemoodporne

- wentylatory promieniowe

- wentylatory bocznokanałowe

wentylatory dla domu i biura

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio