KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Profesjonalny personel radzi

Decydując się na montaż wentylacji zapewniamy sobie, domownikom lub zatrudnionym pracownikom bezpieczeństwo i komfort życia. Wentylatory w biurach i domach mają dziś szerokie zastosowanie. Usuwania z pomieszczeń wilgoci i roztoczy, prawidłowa cyrkulacja powietrza, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu to tylko jedne z licznych zalet zakupu urządzeń wentylacyjnych. Wentylatory w domu przede wszystkim zapobiegają zagrzybieniu mieszkania, w przemyśle zaś stanowią o bezpieczeństwie pracy ludzi i maszyn przemysłowych.

 

Firma ANG wentylacje, jako zespół wykwalifikowanych specjalistów, odpowie na wszystkie Państwa pytania. Nasz profesjonalny personel odznacza się bogatą branżową wiedzą, w związku z czym jest w stanie pomóc Państwu w każdej sytuacji. Dzięki temu, że nasi pracownicy uczestniczą w procesie produkcji są w stanie od podstaw przedstawić naszym klientom zasady funkcjonowania poszczególnych urządzeń, które posiadamy w swojej ofercie.

 

Nasi klienci często pytają jaki wentylator będzie odpowiedni dla ich domu czy biura. Wentylatory kanałowe lub osiowe to skuteczny, a jednocześnie dyskretny produkt łączący w sobie funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Wentylatory tego typu usuwają nieprzyjemne zapachy oraz wilgoć, dzięki czemu powietrze w danym pomieszczeniu jest rześkie i przyjemne. Wzmocnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza sprawia, że budynki nie zagrzybiają się ani nie zachodzą wilgocią, co znacznie ułatwia utrzymania higienicznych warunków w pracy i w domu.

 

Przemysł wymaga bardziej zaawansowanych urządzeń wentylacyjnych. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo wentylatory odporne na różnego rodzaju gazy chemiczne, odznaczające się wysoką temperaturą. Wentylatory przemysłowe zapewniają bezpieczeństwo pracy oraz są często podstawowym źródłem odprowadzenia dymu podczas pożaru. Dzięki temu poszkodowany właściciel hali czy magazynu zyskuje na czasie, a szkody związane z ewentualnym pożarem są znacznie mniejsze.

 

Zapraszamy Państwa do indywidualnego kontaktu za pośrednictwem telefonu lub bezpośrednio w naszych oddziałach we Wrocławiu, Krakowie oraz niedaleko Katowic. Nasz wyspecjalizowany personel rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości oraz dopasuje odpowiedni produkt do potrzeb klienta.

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio