KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory bocznokanałowe

Wentylatory bocznokanałowe są świetną propozycją dla osób, które oczekują nienagannej długoletniej pracy i niskich kosztów eksploracji. Ich działanie opiera się na bezolejowym transporcie gazów nieagresywnych i niewybuchowych gazów. Świetnie sprawdzą się one w pomieszczeniach, gdzie wymagane jest wysokie ciśnienie oraz duża wydajność. Co ciekawe ich funkcjonalność jest na tyle duża, że znajdują zastosowanie także w transporcie, np. do wytwarzania poduszki powietrznej podczas transportu dużych ilości materiałów z papieru. Wentylator bocznokanałowy jest także dobrą siłą napędową w pneumatycznych systemach podczas przewozu różnego rodzaju materiałów sypkich, np. kaszy czy mąki. Często montuje się je także w przydomowych, niewielkich oczyszczalniach ścieku. Są idealnym mechanizmem do napowietrzania ścieków. Tego typu wentylatory spełnią swoją rolę także w prasach drukarskich, suszarniach czy maszynach pakujących. Dzięki temu, że cechą charakterystyczną wentylatorów boczno kanałowych jest wysoki poziom separacji pyłowej stosowane są również w systemach filtracji wielostopniowej.

 

Wentylatory boczno kanałowe nie są to jednak jedynie maszynami przemysłowymi. Sprawdzą się zarówno w gospodarstwie hodowlanym, jak i domowym zaciszu. Najczęściej są używane do napowietrzania oczek wodnych, systemach basenowych i jaccuzi.

 

W ofercie ANG znaleźć można tylko najwyższej jakości wentylatory bocznokanałowe. Oprócz tego, że wentylatory są wykonane z najtrwalszych materiałów to jeszcze mają atrakcyjną cenę i są łatwe w montażu. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio