KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory chemoodporne

Wentylatory chemoodporne należą do grupy wentylatorów specjalistycznych. Są stosowane w różnego rodzaju pomieszczeniach przemysłowych, gdzie konieczne jest przystosowanie wentylacji do wpływu substancji chemicznych.

 

W naszej ofercie znaleźć można wentylatory chemoodporne w dwóch wersjach – kanałowe i dachowe. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wentylatora do indywidualnych potrzeb. Wentylatory chemoodporne przeznaczone są do transportu zanieczyszczonego powietrza, spalin, agresywnych związków chemicznych oraz gazów o wysokiej wilgotności.

 

Wentylatory chemoodporne są najczęściej montowane w pomieszczeniach o stosunkowo niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Ich konstrukcja pozwala jednak na odprowadzanie zagrażających substancji z powietrza. Każdy wentylator zbudowany jest z trudnopalnego tworzywa, dzięki czemu ryzyko zaiskrzenia jest niezwykle nikłe. Użyte przy produkcji naszych wentylatorów materiały odznaczają się także wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W przypadku wentylatorów dachowych jest to ważna zaleta. Zdajemy sobie sprawę, że zakup tak specjalistycznego wentylatora jest sporą inwestycją i zapewniamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Ciekawostką jest to, że wentylator może mieć dowolny kolor – wystarczy, że przyszły właściciel wybierze odcień z tabeli RAL.

 

Wentylatory kwasoodporne mają swoje zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również w laboratoriach, szkolnych salach do wykonywania eksperymentów chemicznych czy w fabrykach spożywczych. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio