KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory dachowe

Mówiąc o wentylacji, mamy najczęściej na myśli wentylatory ścienne. Tymczasem często o wiele lepszym rozwiązaniem są wentylatory dachowe. W ostatnich latach ich popularność mocno wzrosła.

 

Wentylatory dachowe, które można znaleźć w naszej ofercie to doskonałe rozwiązania zarówno w specjalistycznych wentylacjach chemoodpornych, przeciwwybuchowych, jak i popularnych wentylacjach niespecjalistycznych. Dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości materiałów konstrukcja wentylatorów dachowych jest odporna na korozję i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Do tego ich montaż nie różni się zasadniczo stopniem trudności od montowania wentylatorów ściennych, sufitowych czy okiennych.

 

Zwolennicy wentylatorów dachowych zauważają wiele zalet tego typu wentylacji. Do najważniejszych zaliczyć można oszczędność miejsca i pieniędzy. Z pewność wentylacja dachowa wygrywa z wewnątrzdomową jeśli chodzi o ekonomię powierzchni – nie trzeba bowiem martwić się o osobne pomieszczenie dla instalacji. Z pewnością korzysta także portfel klienta, gdyż wiele procedur zakładania instalacji wentylacyjnej przy zastosowaniu wentylatora dachowego jest pomijanych. W trosce o zadowolenie klienta zadbaliśmy także o to, by nasze wentylatory pracowały cicho i równomiernie.

 

Wentylatory dachowe znalazły swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Najczęściej montuje się je w halach produkcyjnych, magazynach czy pomieszczeniach, w których jest duża wilgotność powietrza. Świetnie sprawdzają się także w gospodarstwach domowych.

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio