KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory dla domu i biura

Wentylatory kojarzą się zazwyczaj z pomieszczeniami przemysłowymi i handlowymi. Jednak ich zastosowanie w zaciszu domowym i pomieszczeniach biurowych jest równie uzasadnione i funkcjonalne. Wentylatory montowane w domu muszą odznaczać się bardzo cichą pracą i możliwością łatwego czyszczenia.

 

Wentylatory „domowe” montuje się zazwyczaj w kuchni i łazience. Wynika to z prozaicznego powodu – wentylacja jest w tych pomieszczeniach najbardziej pożądana. Wentylatory łazienkowe są najczęściej wentylatorami montowanymi w ścianie lub suficie. Zapewniają doskonałą wentylację, przez co nie trzeba się martwić o zbyt wysoką wilgotność powietrza czy zanieczyszczone powietrze.

 

Popularne są także wentylatory do okapów kuchennych. W wielu domach okap kuchenny jest standardem. Wentylatory okapowe ułatwiają przepływ powietrza i usprawniają pracę okapów wentylacyjnych. Modele oferowane przez ANG posiadają specjalne pojemniki na skroplony tłuszcz, co sprawia, że wentylacja działa dużo sprawnie.

 

Wentylatory stosowane do pomieszczeń biurowych to zarówno wentylatory samodzielne, jaki i ścienne oraz sufitowe. Wentylatory samodzielne o różnej mocy są najczęściej stosowane w niewielkich pomieszczeniach biurowych lub mieszkalnych. Ich wydajność jest stosunkowo mniejsza niż wentylatorów montowanych na stałe.

 

Wentylatory sufitowe i ścienne są jedną z propozycji dla osób, które oczekują dużej wydolności wentylacji w pomieszczeniu. Szczególnym rodzajem wentylatorów są modele montowane na oknie lub w otworze w szybie. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio