KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory kanałowe

W ofercie ANG znajdą Państwo wentylatory kanałowe. Są one jednym z najczęściej stosowanych wentylatorów. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej dużej funkcjonalności i możliwości zamontowania w bardzo różnych warunkach. Wentylatory kanałowe odznaczają się cichą pracą. To bardzo przydatna cecha jeśli mają one pracować w pomieszczeniach wymagających ciszy. W zależności od wielkości i przeznaczenia wentylatory można montować zarówno w nawiewnych, jak i wywiewnych instalacjach wentylacji mechanicznej.

 

Dużą zaletą wentylatorów kanałowych jest możliwość montażu w poziomych, pionowych, okrągłych i prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Można je zakładać w kanałach izolowanych, jak i nieizolowanych. Większość wentylatorów kanałowych można montować w dowolnych pozycjach, dzięki czemu są one niezwykle przydatne przy skomplikowanych instalacjach wentylacyjnych.

 

Wentylatory kanałowe występują w różnych rozmiarach i w różnych wariantach prędkości. Z założenia są przeznaczone do wytłaczania powietrza o dużym ciśnieniu. Charakteryzują się dużą wydajnością i wygodną obsługą – wentylatory można bez problemu włączać i wyłączać. Może on z powodzeniem stosować zamiast wentylacji naturalnej. Wentylatory kanałowe, dzięki swojej budowie zapewniają grawitacyjny przepływ powietrza, nawet w momencie, gdy wentylator jest wyłączony.

 

Wszystkie wentylatory kanałowe oferowane przez ANG odznaczają się dużą wytrzymałością, uniwersalnością i doskonałą jakością wykonania. Konkurencyjna jest także ich cena. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio