KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory oddymiające

Wentylatory oddymiające są najczęściej nie Tyl fanaberią, co absolutną koniecznością. Regularne i sprawne oddymianie pomieszczeń jest niezwykle ważne. Instalacje przeciwpożarowe opierają się właśnie na działaniu wentylatorów oddymiających.

 

Aby wentylator oddymiający spełniał należycie swoją rolę należy się zastanowić jaki rodzaj wentylatora będzie najodpowiedniejszy – kanałowy, promieniowy czy dachowy. Zazwyczaj wybiera się wentylator, który będzie wpasowywały się w już istniejący system wentylacyjny. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie rodzaje wentylatorów oddymiających w naszej ofercie odznaczają się dużą sprawnością, niezawodnością i cichym trybem pracy. Są to wentylatory szczególnego rodzaju, ponieważ ich zadaniem jest odprowadzenie powietrza zadymionego w jak najkrótszym czasie. Nie może być tutaj więc mowy o żadnych nieprzewidzianych awariach.

 

Konstrukcja wentylatorów oddymiających zrobiona jest z materiałów odpornych na wysoką temperaturę. Nie ulegają one także wpływowi czynników atmosferycznych, co jest szczególnie ważne w przypadku wentylatorów dachowych. Problemem nie są także prace serwisowe, choć te w przypadku właściwego użytkowania, będą rzadkością. Warto także dodać, że wszystkie oferowane przez ANG wentylatory oddymiające posiadają niezbędne certyfikaty uprawiające do montowania ich w instalacjach pożarowych.

 

Wentylatory oddymiające znajdują zastosowanie w instalacjach wywiewnych, zarówno przemysłowych, handlowych, jak i gospodarstwa domowego. Są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio