KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory osiowe kanałowe

Wśród wentylatorów oferowanych przez ANG znajdują się wentylatory osiowe kanałowe. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i bardziej specjalistycznej, np. przeciwwybuchowej.

 

Wentylatory osiowe kanałowe można montować w dowolnej pozycji w kanale. Są najczęściej stosowane w pomieszczeniach użytkowych i przemysłowych. Odznaczają się dużą wydajnością i możliwością pracy w temperaturze max. 60 stopni Celsjusza. W wersjach zmodyfikowanych mogą pracować w warunkach o wiele bardziej obciążających. Często są montowane w pomieszczeniach, w których niezbędna jest wymiana powietrza na dużą skalę przy wykorzystaniu niskiego ciśnienia.

 

Cała konstrukcja wentylatora wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej, malowana bądź lakierowana metodą proszkową. Dzięki temu przy używaniu wentylatora zgodnie z instrukcją, mechanizm może posłużyć bardzo długi czas.

 

Wentylatory osiowe kanałowe mimo swojej mocy posiadają jeden z najcichszych trybów pracy. Dzięki swojej konstrukcji łatwo można je czyścić, co poprawia ich wydajność i zapewnia czystość powietrza wdmuchiwanego.

 

Większość modeli wentylatorów osiowych kanałowych posiada możliwość regulowania prędkości obrotowej. Pozwala to na kompleksowe przystosowanie wentylatora do potrzeb użytkownika.

 

Wentylatory oferowane przez ANG są najlepszym tego typu sprzętem na rynku. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu każdego elementu, połączeniu profesjonalizmu z doświadczeniem, nasi klienci otrzymują tylko pewny towar, dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań.

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio