KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory osiowe ścienne

Wśród wentylatorów oferowanych przez ANG znaleźć można wentylatory osiowe ścienne. Są to jedne z najczęściej montowanych typów wentylatorów. Można je montować w praktycznie każdej pozycji, więc są niezwykle praktyczne. W zależności od modelu, wentylatory osiowe przeznaczone są do pomieszczeń o niskim, średnim i dużym stopniu zanieczyszczenia powietrza. Stosuje się jej zazwyczaj w halach targowych, pomieszczeniach sklepowych czy wentylacjach garażowych.

 

Wentylator osiowy ścienny jest ogromnie funkcjonalny. Jest lekki, jego montaż nie sprawia problemów, a do tego konstrukcja wentylatora pozwala na łatwe czyszczenie z kurzu czy innych zanieczyszczeń.

 

Dużą zaletą tego typu wentylatorów jest ich wysoka sprawność i cichy tryb pracy. Wentylatory przeznaczone są do montowania w kanałach wentylacyjnych okrągłych. Przeznaczone są głównie do pracy w średnich temperaturach. Jednak na życzenie klienta możemy przygotować wentylator do pracy w skrajnych temperaturach.

 

Wszystkie wentylatory osiowe ścienne oferowane przez naszą firmę charakteryzują się dużą wytrzymałością i doskonałą jakością wykonania. Wykonane są one z galwanizowanej blachy stalowej. W zależności od modelu są pokryte lakierem lub farbą proszkową. Dajemy gwarancje, że poprawnie zamontowane będą służyły przez długi czas.

 

Oprócz podstawowych modeli wentylatorów osiowych ściennych na życzenie klienta możemy dopasować model do oczekiwań i potrzeb przyszłego właściciela. A wszystko to za naprawdę atrakcyjną i konkurencyjną cenę. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio