KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory promieniowe

Wentylatory muszą czasami podołać trudnym zadaniom. Stosowane są w warunkach o zwiększonym ciśnieniu i średnim strumieniu. Ich zastosowanie jest dość wszechstronne – doskonale sprawdzają się w dziedzinie wentylacji, chłodzenia i klimatyzacji.

 

Szczególną cechą wentylatorów promieniowych jest to, że strumień powietrza zmienia kierunek przepływu powietrza o 90 stopni. W swojej budowie przypominają dmuchawę powietrzną.

 

Wentylatory promieniowe odznaczają się cichą pracą, dużą sprawnością i wytrzymałością. Co ciekawe działanie wentylatora promieniowego jest połączeniem napływu osiowego i promieniowego.

 

Niektóre modele wentylatorów promieniowych oferowanych przez naszą firmę mają specjalne funkcje, dzięki czemu doskonale nadają się do wentylowania pomieszczeń o dużym stężeniu spalin samochodowych czy w układach suszenia i transportu wiórów, trocin i granulatów.

 

Wentylatory promieniowe są przeznaczone do odprowadzania nieagresywnych i niewybuchowych gazów bez zanieczyszczeń. Nie mogą więc pełnić roli wentylatorów przeciwwybuchowych. Świetnie jednak sprawdzają się w miejscach, gdzie powietrze jest mocno zanieczyszczone pyłami.

 

W przypadku wentylatorów promieniowych ważne jest odpowiednie dobranie napędu oraz mocy. Tylko dopasowanie tych parametrów wentylatora, gwarantuje jego wydajną i niezawodną pracę.

 

Poza podstawowymi modelami wentylatorów promieniowych, nasza firma oferuje klientom także wentylatory o niestandardowych napięciach i częstotliwościach oraz o podwyższonym stopniu ochrony.

 

Każdy wentylator promieniowy jest wykonany z trwałego materiału, dzięki czemu może bezproblemowo działać przez wiele lat. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio