KRAKÓW

(012) 398 07 00

WROCŁAW

(071) 782 86 68

KATOWICE

(032) 209 73 90

Wentylator oczyszcza powietrze

Montaż wentylacji w domu lub w biurze usprawnia cyrkulację powietrza. Pomieszczenia, w których występują wentylatory nie zachodzą wilgocią, ani pleśnią. Dzięki temu funkcjonowanie w wentylowanych pomieszczeniach jest nie tylko bardziej komfortowe. Wentylatory pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.

Sprawdź naszą ofertę

Wentylatory przeciwwybuchowe

Wentylatory przeciwwybuchowe są szczególnym rodzajem sprzętu wentylacyjnego. Trzeba sobie bowiem zdawać sprawę, że od ich niezawodności i umiejętnej pracy zależeć może zdrowie lub życie wielu osób. Dlatego też przestrzegamy przez zakupem wentylatorów przeciwwybuchowych wątpliwej jakości, a zaczekamy do kupna wysokojakościowych przeciwwybuchowych wentylatorów z naszej oferty.

 

ANG posiada w sprzedaży wentylatory przeciwwybuchowe osiowe, kanałowe, jak i dachowe. W zależności od miejsca pracy wentylatora polecamy klientowi różne warianty wentylatorów przeciwwybuchowych.

 

Wentylatory przeciwwybuchowe osiowe świetnie sprawdzą się do wentylacji pomieszczeń, w których zagrożenie wybuchem jest dość duże. Większość modeli spełnia wymogi dla strefy 1 lub 2. Przeznaczone są do montowania w kanale, jak i na ścianie. Ich konstrukcja minimalizuje ryzyko zaiskrzenia podczas prac wentylacyjnych. Są one bardzo wydajne i pozwalają na bezpieczną pracę z materiałami chemicznymi i łatwopalnymi.

 

Wentylatory przeciwwybuchowe dachowe są szczególnym rodzajem wentylatorów. Jak sama nazwa wskazuje, montowane są na dachach. Charakteryzują się bardzo dużą wydolnością pracy i polecane są do prac wentylacyjnych w dużych pomieszczeniach o wysokim stopniu zagrożenia wybuchem. Oparte są na technice wyciągowej. Najczęściej wentylatory przeciwwybuchowe dachowe są montowane w halach produkcyjnych, w których używa się łatwopalnych i skłonnych do wybuchów substancji.

 

Zaletą wentylatorów kanałowych jest możliwość montowania w dowolnych pozycjach, stosunkowo cichy tryb pracy i wysoka wydajność. 

Copyright © 2013 Ang.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Webstar & Jellinek Studio